Орталық музей директоры Лувр музейіндегі әріптестерімен кездесу өткізді

Сәрсенбі, 25 Қыркүйек 2024 22:13
Орталық музей директоры Лувр музейіндегі әріптестерімен кездесу өткізді KAZMUSEUM.KZ -

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік орталық музейінің директоры Рашида Ерімқызы Харипова Лувр музейінің Ислам өнері департаментінің директоры Сурая Нуджайым және Лувр музейінің қор сақтаушысы Ноэми Дос ханымдармен кездесті, деп хабарлайды kazmuseun.kz сайты.

«Делегация құрамында Францияның Алматыдағы Бас Консулы Фарбис Неве мен Қазақстандағы Франция елшілігінің мәдени ынтымақтастық жөніндегі атташесі Клара Мейсен де бар.

Кездесу барысында қос тарап көрмелер өткізу және ғылыми-зерттеу жұмыстары, Қазақстан мен Франция арасындағы мәдени байланыстарды орнату аясында екі музейдің тарихи-мәдени құндылықтарын зерделеу мен насихаттауға бағытталған болашақтағы бірлескен жобаларды жүзеге асыру мәселелері талқыланды», - делінген хабарламада.