Жапон Елшісінің зайыбы Камохара ханым Астана тұрғындарына жеке коллекциясынан көрме ұсынады Таңдаулы

Сәрсенбі, 09 Қыркүйек 2015 10:28
Жапон Елшісінің зайыбы Камохара ханым Астана тұрғындарына жеке коллекциясынан көрме ұсынады KAZMUSEUM.KZ -

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Музейінде Қазақстандағы Жапония елшілігімен бірлескен «Жапония қуыршақтары, кимоно және бұйымтайлары» көрменің  тұсаукесері өтеді, деп хабарлайды kazmuseum.kz тілшісі.

Көрмеден жапондықтардың дәстүрлі қуыршақтары, ұлттық киімдері, кимоно, хаори және желпуіштердің көптеген түрлерімен таныса аласыздар.

Көрме  жәдігерлері көрерменге жапон мәдениетінің тарихынан сыр шертіп, мерекелік дәстүрдің жалғастығын көрсетеді. Көрмеге келушілер жапон мәдениетіндегі қуыршақтардың алатын орнымен танысуға мүмкіндік алады.

Тұсаукесер рәсімінде жапондықтардың ұлттық киімі – кимоно дефилесі болады.

Көрмедегі барлық жәдігерлер Қазақстан Республикасындағы Жапонияның Төтенше және Өкілетті Елшісінің зайыбы Камохара ханымның жеке коллекциясынан ізгі ниетпен ұсынылған.

Көрме 15 қыркүйекте сағат 17.00-де ашылып, 28 қыркүйекке дейін жалғасады.