Н.Назарбаевқа берілген медальдар мен сыйлықтар көрмеге қойылады Таңдаулы

Сәрсенбі, 27 Мамыр 2015 16:05
Н.Назарбаевқа берілген медальдар мен сыйлықтар көрмеге қойылады KAZMUSEUM.KZ -

ҚР Тұңғыш Президенті Музейінде «Мәртебесі биік марапаттар» атты Қазақстан Республикасының  Президенті - Елбасының қоғамдық марапаттарының көрмесі ашылады. Бұл туралы Музейдің баспасөз қызметінен хабарлады.

Алғаш рет көрермен назарына Мемлекет басшысының 200-ден аса қоғамдық марапаттары ұсынылады. Олардың қатарында «Бірінші халықаралық бейбітшілік сыйлығы», «Инвестициялық Періште» сыйлығы, «Жыл адамы» халықаралық сыйлықтары бар.

Тату көршілік пен ынтымақтастықты дамытуға бағытталған Қазақстанның халықаралық аренадағы қызметінің арқасында, Елбасымыз дүниежүзілік қоғамдастық алдында үлкен сый-құрметке бөленіп отыр. Қоғамдық марапаттар жиынтығы өзінің құрамы жағынан әртүрлі: ордендер, алқалар, куәліктер, дипломдар, мақтау қағаздары және сертификаттар соның айғағы. Мемлекет  басшысының қоғамдық марапаттары – Тәуелсіз Қазақстанның әлемдік кеңістікке танылуының нәтижесі.

Көрменің мақсаты  музей жәдігерлері арқылы Қазақстанның Тұңғыш Президенті Н.Ә. Назарбаевтың жаңа қазақстандық мемлекеттілік пен ашық қоғамды қалыптастырудағы рөлін, қоғамдық өмірдің көптеген саласына қосқан үлесін көрсету.

Көрме 8 маусым күні ресми түрде ашылады.