Шымкентте алғаш рет шоколадтан жасалған бұйымдардың көрмесі өтеді (ФОТО)

Жексенбі, 22 Қараша 2015 02:14
Шымкентте алғаш рет шоколадтан жасалған бұйымдардың көрмесі өтеді (ФОТО) KAZMUSEUM.KZ -

Шымкент қаласындағы ОҚО Бейнелеу өнері музейінде «Nikolya Шоколад» музейінің  көрмесі өтеді, деп хабарлайды kazmuseum.kz тілшісі.

«Nikolya Шоколад музейінің» авторлық көрмесі осы уақытқа дейін әлемнің 40 қаласында болды. Бүгінгі күнге дейін көрмеге 500 000-нан астам адам қатысты. Ендігі жерде, Шымкент қаласының тұрғындары мен қонақтарына белгілі шоколатье-шебер Nikolya-ның шоколад туындыларымен және шоколад тарихымен танысуларына, сондай-ақ, шеберлік кластарына қатыса отырып, кереметтерді өз қолымен жасауға зор мүмкіндік туып отыр», - дейді ұйымдастырушылар.

Көрме 2015 жылдың 4 желтоқсан күні ашылады. Шымкент тұрғындары көрмені 2016 жылдың 31 қаңтарына дейін тамашалай алады.

Айта өтейік, көрме кезінде Nikolya Шоколад музейінің 300-ден аса жоғары сапалы шоколадтық өнер туындылары ұсынылады. Арнайы осы көрме үшін автор Шымкент қаласына арналған бірнеше қызықты экспонаттар дайындап отыр.