Н.Назарбаевқа берілген 8 марапат алғаш рет көпшілік назарына ұсынылады Таңдаулы

Сәрсенбі, 18 Қараша 2015 14:31
Н.Назарбаевқа берілген 8 марапат алғаш рет көпшілік назарына ұсынылады KAZMUSEUM.KZ -

Қазақстан Респубикасы Тұңғыш Президентінің Музейінде «Тарихи таңдау. Өрлеу» тақырыптық қор көрмесінің ашылуы өтеді, деп хабарлайды kazmuseum.kz тілшісі.

Бұл Қазақстан Респубикасы Тұңғыш Президенті Күніне арналған Музейдің «Тарихи таңдау» ғылыми-экспозициялық жобасының жалғасы болып табылады. Жобаның әрбір кезекті көрмесі бастау нүктесін 1991 жылғы 1 желтоқсаннан ала отырып, Қазақстан халқы жасаған тарихи таңдаудың  тарихи салдарлары мен нәтижелерін көрсетеді.

Тақырыптық көрме шеңберінде тұңғыш рет экспозицияда Мемлекет басшысына осы – 1998 - 2000 жылдар аралығында тапсырылған  8 жоғарғы мемлекеттік наградалар  ұсынылып отыр.

Бірегей мұрағаттық материалдар – Президенттің кездесулерге арналған тезистері мен қолжазбалары, сондай-ақ суреттермен, сол кездегі газеттермен толықтырылған мемлекет басшылары және халықаралық ұйымдар жетекшілерімен жеке хат алмасуы - осының бәрін көрме экспозициясынан көруге, парақтауға, оқуға болады.

Көрме 27 қараша күні 17.00-де Қазақстан Респубикасы Тұңғыш Президентінің Музейінде ашылады.