Директорлардың бос лауазымына арналған конкурстық комиссияның шешімі жарияланды

Сәрсенбі, 03 Қаңтар 2024 23:11
Директорлардың бос лауазымына арналған конкурстық комиссияның шешімі жарияланды KAZMUSEUM.KZ -

Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі ірі музей-қорықтар директорларының бос лауазымына орналасуға арналған конкурстық комиссия отырысының қорытындысын жариялады, деп хабарлайды kazmuseum.kz сайты.

1)     «Таңбалы» мемлекеттік тарихи-мәдени және табиғи музей-қорығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны директорының бос лауазымына орналасуға Дандыгараева Бибигуль комиссияның оң қорытындысын алды;

2)     «Отырар» мемлекеттік археологиялық музей-қорығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны директорының бос лауазымына орналасуға Жандосов Айбек Кыстаубаевич конкурстық комиссияның оң қорытындысын алды.