Музей ісі мамандығы бойынша грантқа түскен талапкерлердің тізімі Таңдаулы

Сейсенбі, 11 Тамыз 2015 11:11
Музей ісі мамандығы бойынша грантқа түскен талапкерлердің тізімі KAZMUSEUM.KZ -

ҚР Білім және ғылым министрлігі 2015 жылғы білім гранты иегерлерінің тізімін жариялады. Назарларыңызға музей ісі және ескерткіштерді қорғау мамандығы бойынша білім гранттарын иеленген талапкерлердің тізімін ұсынамыз.

реті      мамандық шифры          Талапкердің аты-жөні                              баллы        ЖОО

Айта өтейік, биыл мемлекет тарапынан барлық мамандықтар бойынша 32 168 грант бөлініп отыр. Оның iшiнде техникалық мамандарға арналған 12,5 мың грант, педагогикалық мамандықтарға 6 мың грант, ауыл шаруашылық мамандықтарына 2,5 мың грант қарастырылды. Биыл конкурсқа қатысқан балалардың саны – 67 мың.

Сондай-ақ, білім гранттары бойынша студент қабылдау құқығына еліміздегі 60 жоғарғы оқу орны ие болған.

Гранттардың 78 пайызы қазақ тiлiнде, 22 пайызы орыс тiлiнде мектеп бітірген балаларға берілді.

(!!!) Музей ісі және ескерткіштерді қорғау мамандығы бойынша білім гранттарын иеленгендер енді Алматы қаласындағы әл-Фараби атындағы Қазақ Мемлекеттік университеті мен Шымкент қаласындағы М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік университетінде оқитын болады.