Жексенбі, 24 Қаңтар 2021 20:25
ҚР Музей қорының музей заттарын есепке алу, сақтау, пайдалану және есептен шығару нұсқаулығы KAZMUSEUM.KZ -

"Қазақстан Республикасы музей қорының музей заттарын есепке алу, сақтау, пайдалану және есептен шығару нұсқаулығын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 372 бұйрығына Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 354 бұйрығымен өзгерістер енгізілді, деп хабарлайды kazmuseum.kz сайты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне сілтеме жасап.

ЕСКЕРТУ: 2023 жылғы Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің м.а. 2023 жылғы 29 тамыздағы № 239 бұйрығына сәйкес өзгеріс енгізілді. Жаңа редакциядағы бұйрық сілтемесі. СІЛТЕМЕ