Елбасы мектептер мен музейлер жанынан қозғалыстар құру туралы айтты Таңдаулы

Сәрсенбі, 21 Қараша 2018 11:27
Елбасы мектептер мен музейлер жанынан қозғалыстар құру туралы айтты KAZMUSEUM.KZ -

Мемлекет басшысы Нұрсұлтан Назарбаев «Ұлы даланың жеті қыры» атты мақаласында оқушылар үшін тарихи-археологиялық қозғалыстар құру маңызды екенін айтты, деп хабарлайды kazmuseum.kz сайты.

«Мектептер мен барлық өңірлердегі өлкетану музейлерінің жанынан тарихи-археологиялық қозғалыстар құру маңызды. Ұлт тарихын санаға сіңіру барша қазақстандықтардың бойында өз бастауларына деген ортақтық сезімін қалыптастырады», - деп атап өткен Елбасы Н.Назарбаев.

Айта өтейік, бүгін «Егемен Қазақстан» газетінде ҚР Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың «Ұлы даланың жеті қыры» атты мақаласы жарияланды. Мақала негізгі екі бөлімнен және қорытынды бөлімнен тұрады.