Қазақстан мен Ресей музейлері мамандарының қатысуымен coach–сессия өтеді

Бейсенбі, 23 Шілде 2020 21:59
Қазақстан мен Ресей музейлері мамандарының қатысуымен coach–сессия өтеді KAZMUSEUM.KZ -

Ақмола облыстық тарихи-өлкетану музейінің 100 жылдығына арналған халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияның аясында Қазақстан мен Ресей музейлері мамандарының қатысуымен coach – сессия өтеді, деп хабарлайды kazmuseum.kz сайты.

Сессия 2020 жылғы 24 шілде күні Нұр-Сұлтан уақытымен сағат 14.30-16.30 аралығында өтеді. Мамандар 4 секцияны қатар қатар өткізетіндіктен қатысушылар бір немесе қатарынан бірнеше сессияны таңдай алады. Өтетін тілі – орыс тілі.

Қатысу үшін мына сайтқа алдын-ала тіркелу міндетті: ОСЫ СІЛТЕМЕНІ БАСЫҢЫЗ

Coach – сессияның бағдарламасы (орыс тілінде)

(тема)

Работа в группах