Сәрсенбі, 06 Мамыр 2020 14:53
ONLINE КУРС: 2-ЛЕКЦИЯ «Көркемөнер музейінде музей заттарын сақтау және тіркеу ерекшеліктері (2 бөлім)» KAZMUSEUM.KZ -

Назарларыңызға Ә.Қастеев атындағы Өнер музейінің отандық музей қызметкерлері үшін өткізетін online тәртіптегі біліктілік арттыру курсының 2-видеолекциясын ұсынамыз.

Лекцияның тақырыбы: «Көркемөнер музейінде музей заттарын сақтау және есепке алу ерекшеліктері: Қорды ғылыми инвентаризациялау».

Ұзақтығы: 8 минут 21 секунд

Қатысушылар №2 қосымшаға сәйкес, бүгінгі лекцияны тыңдағаныңызды растайтын сауалнаманы 6 мамыр күнгі 21.00-ге дейін infokazmuseum@gmail.com поштасына жолдау қажеттігін естеріңізге саламыз. Сағат 21.00-ден кейін қабылданбайды. Қосымша №2 сауалнама үлгісін мына жерден алуға болады: САУАЛНАМА №2

Келесі лекция 2020 жылғы 13 мамыр күнгі 15.00-де жарияланады.

ЕСКЕРТУ: Online курсқа тіркеу қазіргі уақытта аяқталды. Сондықтан тіркелуге арналған №1 сауалнаманы жібермеулеріңізді сұраймыз.