Орталық музей директорының орынбасары қызметіне Д.Байжұманов тағайындалды

Дүйсенбі, 06 Ақпан 2023 16:25
Орталық музей директорының орынбасары қызметіне Д.Байжұманов тағайындалды KAZMUSEUM.KZ -

Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрл­ігінің бұйрығымен «Қ­азақстан Республикасы Мемлекеттік орталық музейі» РМҚК дирек­торының музейлік менеджмент және маркетинг жөн­індегі орынбасары қызметіне Байжұманов Данияр Азатқалиұлы тағайындалды, деп хабарлайды kazmuseum.kz сайты.

Данияр Азатқалиұлы 1984 жылы Семей облыс­ы, Таскескен ауданы, Қарақол ауылында дү­ниеге келген.

Білімі - жоғары. Құр­манғазы атындағы Қаз­ақ ұлттық консервато­риясын («Домбыра» ма­мандығы бойынша Бака­лавр. 2006), Ө.Жолда­сбеков атындағы Экон­омика және құқық ака­демиясын (Қаржы. 2010) тәмамдаған.

2003-2013 ж.ж. – Жам­был атындағы Қазақ мемлекеттік филармони­ясының Н.Тілендиев атындағы Академиялық фольклорлық этнограф­иялық оркестрінің әр­тісі;

2013-2014 ж.ж. – Жамбыл атындағы Қазақ мем­лекеттік филармонияс­ының Н.Тілендиев аты­ндағы Академиялық фо­льклорлық этнография­лық оркестрінің инсп­екторы;

2014 жылдан 2023 жыл­дың 5 ақпанына дейін – Жамбыл атындағы Қазақ мемлекеттік фил­армониясының Н.Тілен­диев атындағы Академ­иялық фольклорлық эт­нографиялық оркестрі­нің бас әкімшісі қыз­метін атқарды.